MEDAILLES

Medailles Nederland

Hieronder alle medailles per onderdeel. De hoogtepunten:
* De 7 (!) medailles van Simone waaronder twee keer goud
* De 6 (!) medailles van Andre (helaas maar 1 gouden).

* Bij de dames 4x goud voor Lia en Carolien (!)
* Bij de heren 3x goud voor Martijn
* De toernooi-trofee voor Lia als meest succesvolle oudere van het toernooi in de racketsporten

Maar veel belangrijker is dat elke medaille en sterker nog elke deelnemer zijn eigen bijzondere verhaal heeft. Voor ons allemaal geldt dat we dit alleen kunnen dankzij onze donor.
Wij dragen met liefde al onze medailles op aan onze donor en diens nabestaanden. Donoren bedankt ....

Carolien Zilver   Zwemmen estafette
Anneke Zilver Zwemmen 50m schoolslag
Anneke Zilver Zwemmen 50m rug
Evy Zilver   Zwemmen 50m vrij
Evy Zilver   Zwemmen 50m schoolslag
Evy Zilver   Zwemmen Estafette
Simone Goud   Zwemmen 50m rug  
Simone Goud   Zwemmen 100m rug  
Simone Zilver   Zwemmen 50m vrij
Simone Zilver   Zwemmen Estafette  
Paulien Goud   Zwemmen 50m vrij  
Paulien Goud   Zwemmen 50m schoolslag  
Paulien Goud   Zwemmen 50m rug  
Paulien Zilver   Zwemmen Estafette  
Gerard Brons   Zwemmen 50m schoolslag  
Henk Brons Zwemmen 50m rug
Henk Brons   Zwemmen estafette
Henk Brons   Zwemmen 50m schoolslag
Andre Brons   Zwemmen Estafette
Guus Zilver   Zwemmen 50m Rug  
Jaap Goud   Zwemmen 100m rug  
Jaap Zilver   Zwemmen 50m rug  
Jaap Brons Zwemmen Estafette
Johan Goud Zwemmen 50m schoolslag
Johan Goud   Zwemmen 100m schoolslag  
Johan Zilver   Zwemmen 50m vrij  
Johan Brons   Zwemmen estafette
Marcia Goud Tennis enkel
Lia Goud Tennis enkel
Martijn Goud Tennis enkel
Marcia & Lia   Goud Tennis damesdubbel
Carolien Goud   Badminton enkel  
Jinny ZIlver   Badminton enkel  
Ben Zilver   Badminton enkel  
Arno & Andre Zilver   Badminton dubbel  
Carolien & Jinny Goud   Badminton dubbel  
Albert & Henk Zilver   Badminton dubbel  
Ben & Lenny (SE)   Zilver   Badminton dubbel  
Pieter Goud   Golf  
Pieter Brons   Tafeltennis enkel  
Pieter & Ben Goud   Tafeltennis dubbel  
Marcia & Stefanie (BE)   Goud   Tafeltennis dubbel  
Simone Zilver 800m hardlopen
Arno Zilver 100m  
Andre Zilver 100m  
Albert Brons 400m hardlopen
Martijn Goud   100m sprint
Carolien Goud 100m sprint
Lia Goud 100m sprint
Carolien Goud Balwerpen  
Guus Brons Balwerpen  
Guus Goud Hoogspringen
Arno Goud Balwerpen  
Johan Brons Hoogspringen
Andre Zilver Hoogspringen
Andre Zilver Verspringen  
Arno Zilver Verspringen  
Guus Goud Verspringen
Lia Goud Kogelstoten  
Guus Brons Kogelstoten
Lia, Simone, Carolien Brons   4x 100 meter
Henk, Arno, Andre, Martijn Goud 4x 100 meter
Paulien Zilver Cross country (hard)lopen
Lia Brons Cross country (hard)lopen
Martijn Brons Cross country (hard)lopen
Simone Brons Biatlon (Wielrennen + 800m)
Carolien Zilver   Zwemmen estafette
Anneke Zilver Zwemmen 50m schoolslag
Anneke Zilver Zwemmen 50m rug
Evy Zilver   Zwemmen 50m vrij
Evy Zilver   Zwemmen 50m schoolslag
Evy Zilver   Zwemmen Estafette
Simone Goud   Zwemmen 50m rug  
Simone Goud   Zwemmen 100m rug  
Simone Zilver   Zwemmen 50m vrij
Simone Zilver   Zwemmen Estafette  
Paulien Goud   Zwemmen 50m vrij  
Paulien Goud   Zwemmen 50m schoolslag  
Paulien Goud   Zwemmen 50m rug  
Paulien Zilver   Zwemmen Estafette  
Gerard Brons   Zwemmen 50m schoolslag  
Henk Brons Zwemmen 50m rug
Henk Brons   Zwemmen estafette
Henk Brons   Zwemmen 50m schoolslag
Andre Brons   Zwemmen Estafette
Guus Zilver   Zwemmen 50m Rug  
Jaap Goud   Zwemmen 100m rug  
Jaap Zilver   Zwemmen 50m rug  
Jaap Brons Zwemmen Estafette
Johan Goud Zwemmen 50m schoolslag
Johan Goud   Zwemmen 100m schoolslag  
Johan Zilver   Zwemmen 50m vrij  
Johan Brons   Zwemmen estafette
Marcia Goud Tennis enkel
Lia Goud Tennis enkel
Martijn Goud Tennis enkel
Marcia & Lia   Goud Tennis damesdubbel
Carolien Goud   Badminton enkel  
Jinny ZIlver   Badminton enkel  
Ben Zilver   Badminton enkel  
Arno & Andre Zilver   Badminton dubbel  
Carolien & Jinny Goud   Badminton dubbel  
Albert & Henk Zilver   Badminton dubbel  
Ben & Lenny (SE)   Zilver   Badminton dubbel  
Pieter Goud   Golf  
Pieter Brons   Tafeltennis enkel  
Pieter & Ben Goud   Tafeltennis dubbel  
Marcia & Stefanie (BE)   Goud   Tafeltennis dubbel  
Simone Zilver 800m hardlopen
Arno Zilver 100m  
Andre Zilver 100m  
Albert Brons 400m hardlopen
Martijn Goud   100m sprint
Carolien Goud 100m sprint
Lia Goud 100m sprint
Carolien Goud Balwerpen  
Guus Brons Balwerpen  
Guus Goud Hoogspringen
Arno Goud Balwerpen  
Johan Brons Hoogspringen
Andre Zilver Hoogspringen
Andre Zilver Verspringen  
Arno Zilver Verspringen  
Guus Goud Verspringen
Lia Goud Kogelstoten  
Guus Brons Kogelstoten
Lia, Simone, Carolien Brons   4x 100 meter
Henk, Arno, Andre, Martijn Goud 4x 100 meter
Paulien Zilver Cross country (hard)lopen
Lia Brons Cross country (hard)lopen
Martijn Brons Cross country (hard)lopen
Simone Brons Biatlon (Wielrennen + 800m)

Escura Apotheek De Maten/> P-Logic: Voor uw ICT- en Administratieve diensten Innovatieve Geneesmiddelen